"Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır!"
Mustafa Kemal ATATÜRK

Değerli İş Ortaklarımız , Dostlarımız Kıymetli Çalışanlarımız ,

Kurulduğumuz günden beri temel ilkemiz Müşterilerimiz, Çalışanlarımız ve en önemlisi Ülkemiz için sürekli fayda sağlamak misyonumuzdan ayrılmamaktır.

Ulaş Paslanmaz Çelik sektöründe 20 yıllık uzmanlaşmış kadrosuyla Ankara Ostim Organize Sanayi Bölgesi'nde perakende, ASO 2 Organize Sanayi Bölgesinde Çelik servis merkezi olarak toplamda 10.000m2 alanda üretim faaliyetlerini gerçekleştirmekte ve etkin stokları ile hizmetlerini arttırarak devam ettirmektedir.

Esas olarak paslanmaz çelik levha, paslanmaz korkuluk, rulo, boru, çubuk, profil, köşebent, lama, fittings, ithalatı sağlayan firmamızın, paslanmaz çelik dışında diğer yarı değerli metaller ve mühendislik plastik ürünleri de envanterinde bulunmaktadır ve bahsi geçen ürünlere müşterilerimiz için her türlü işlemeyi gerçekleştirip ihtiyaçları doğrultusunda tedarik etmekteyiz. Sektörde bulunduğumuz yıllar boyunca birlikte çalıştığımız müşterilerimizle temeli sağlam dostluklar ve güven köprüleri kurmuş bulunmaktayız.

Bu vesile ile Cumhuriyetimizin 100. Yılının Ülkemize Milletimize ve Ailelerimize sağlık ve başarı getirmesi dileğiyle Yeni Yılınızı en içten duygularımızla kutlar Atamızın değiği gibi görevimizi en iyi şekile yapmak için tüm kadrolarımızla çok çalışmaya devam edeceğiz..

Saygılarımla.
Ulaş ATAMTÜRK

Türkiye'nin Başkentinden Tüm Dünyaya...

Projelerİnİz Hakkında Görüşmek İçİn...